Ampleon BLF6G10LS-135RN,11
RF Power Transistor, 0.87 to 0.89 GHz, 135 W, 21 dB, 28 V, LDMOS, SOT-502B
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet11ページ17年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明
RF MOSFET LDMOS 28V SOT502B
RF FET LDMOS 65V 21DB SOT502B