Ampleon BLF2425M7L250P,118
RF Power Transistor, 2.4 to 2.5 GHz, 250 W, 13 dB, 28 V, LDMOS, SOT-539A
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet11ページ16年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2019-03-31
LTD Date2019-06-30
説明
RF FET LDMOS 65V 15DB SOT539A
RF MOSFET LDMOS 28V SOT539A