Ampleon BLC9H10XS-350AY
RF Power Transistor, 0.617 to 0.96 GHz, 350 W, 19 dB, 50 V, SOT1273-1, LDMOS
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet18ページ14年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 months ago)
LTB Date2025-12-31
LTD Date2026-12-31
説明
Trans RF FET LDMOS 350 W Asymmetric 20mm Long Package
RF MOSFET LDMOS 50V SOT1273-1