Ampleon BLC6G27-100,112
RF Power Transistor, 2.5 to 2.7 GHz, 100 W, 17 dB, 28 V, LDMOS, SOT-895A
価格と在庫
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
RF FET 28V SOT895A