Ampleon BLC10G18XS-600AVTY
RF Power Transistor, 1.805 to 1.88 GHz, 600 W, 15.4 dB, 30 V, SOT1258-4, LDMOS
価格と在庫
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
RF MOSFET LDMOS 28V SOT1258-4