Ampleon BLA6H0912L-1000U
RF Power Transistor, 0.96 to 1.2 GHz, 1000 W, 16 dB, LDMOS, SOT-539A
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet13ページ14年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
説明
Transistor RF FET N-CH 100V 960MHz to 1215MHz 5-Pin SOT-539A Bulk
RF FET LDMOS 100V 15.5DB SOT539A