Ampleon BLA6G1011LS-200RG,
RF Power Transistor, 1.03 to 1.09 GHz, 200 W, 20 dB, 28 V, LDMOS, SOT-502C
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet0ページ0年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-90.91%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
説明
Trans RF MOSFET N-CH 65V 49A 3-Pin SOT-502C Bulk
RF Power Field-Effect Transistor
RF FET LDMOS 65V 20DB SOT502C