Amphenol TV07RW-19-11P
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 11 POS Crimp ST Jam Nut 11 Terminal 1 Port
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ19年前
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Conn MIL-DTL-38999 Circular SKT 11 POS Crimp ST Wall Mount 11 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-38999 Circular SKT 11 POS Crimp ST Jam Nut 11 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceD38999/20WF11SN-LC
Amphenol AerospaceD38999/20JG11HA
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 11 POS Crimp ST Wall Mount 11 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceD38999/24FF11SD
MIL Series Connector, 11 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Receptacle
説明
MIL Series Connector, 11 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
11 pins AWG16, crimp Au, jam nut receptacle, reduced flange, key N, Al/Ni-Cd olive drab
Tv 11C 11#16 Pin J/N Recp Rohs Compliant: No |Amphenol TV07RW-19-11P
MIL-DTL-38999 TV,CTV, TRISTART
CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP