Amphenol MS3476W16-26P-LC
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Plug
Production
価格と在庫
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
Introduction Date2018-08-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
Amphenol AerospaceMS3476L18-32P L/C
MIL Series Connector, 32 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Plug
Amphenol AerospaceMS3476W14-19PW L/C
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Plug
Amphenol AerospaceMS3476L14-19S L/C
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Plug
Conn Circular PIN 23 POS Crimp ST Cable Mount 23 Terminal 1 Port
Conn Circular SKT 23 POS Crimp ST Cable Mount 23 Terminal 1 Port
説明
Conn Circular PIN 26 POS Solder ST Cable Mount 26 Terminal 1 Port
MIL-C-26482 Series 2 Connector
Bayonet Lock,Plug Housing 26pin Aluminum 7.5A
CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE