Amphenol L77HDA26SD1CH4RC309
Conn High Density D-Sub SKT 26 POS 2.29mm Solder RA Thru-Hole 26 Terminal 1 Port Tray
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Conn High Density D-Sub SKT 26 POS Solder ST Thru-Hole 26 Terminal 1 Port
HARTING Elektronik09562527612
D-Sub High Density Female connector Wave soldering termination Rated current 2A
Conn High Density D-Sub F 26 POS 1.38mm Solder ST Thru-Hole 26 Terminal 1 Port
Conn High Density D-Sub SKT 26 POS 2.29mm Solder ST Thru-Hole 26 Terminal 1 Port
D Subminiature Connector, 26 Contact(s), Female, Solder Terminal, #4-40
説明
26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
D Subminiature Connector, 26 Contact(s), Female, Solder Terminal, Socket
Dsub, Stamped Signal 3A, High Density, Right Angle Pcb Thru Hole, Fp=8.89Mm (.350"), 26 Socket, 0.76Μm (30Μ In) Gold, 4-40 Rear Threaded Insert, Ground Tab, With Boardlock |Amphenol Communications Solutions L77HDA26SD1CH4RC309