Amphenol L777HDE15POL2
Conn High Density D-Sub PIN 15 POS 2.29mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet1ページ12年前
Electro Sonic
JRH Electronics
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-17.05%
関連部品
Conn High Density D-Sub PIN 15 POS 2.29mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
Conn High Density D-Sub M 15 POS 1.14mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
Conn High Density D-Sub M 15 POS 1.14mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
HARTING Elektronik09561617700
D-Sub High Density Male connector Wave soldering termination Rated current 2A
180 Series 15 Position Male Vertical Dip Solder Through Hole Nickel Shell D-Sub
CONN D-SUB HD PLG 15POS R/A SLDR
説明
D Sub Connector, HD15, High Density, Plug, HD, 15 Contacts, DE, Solder
Hd-D Sub Conn, Plug, De, 15Pos, Solder; D Sub Connector Type:High Density; Gender:Plug; Product Range:Hd Series; No. Of Contacts:15Contacts; D Sub Shell Size:De; Contact Termination Type:Solder; Connector Mounting:Through Hole Mount Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions L777HDE15POL2
Dsub, Stamped Signal 3A, High Density, Straight PCB Thru Hole, Back Insulator Plus Back Shell Height 6.0mm, 15 Pin, 0.38m (15 in) Gold, 3.05mm (0.120in) Clear Hole, Without Bracket, Without Boardlock