Amphenol AIC16-18P
Circular Connector Contact, MIL-DTL-5015 Equivalent, AIB/GT, Pin, Crimp, 18 AWG, 20 AWG
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet58ページ11年前
Newark
関連部品
ITT / Cannon031-8717-021
Connector Accessory, 0.078in Min Cable Dia, 0.114in Max Cable Dia, Contact, Copper Alloy
AmphenolAIC16-16P
Circular Connector Contact, MIL-DTL-5015 Equivalent, AIB/GT, Pin, Crimp, 16 AWG, 20 AWG
ITT / Cannon030-8587-000
CRIMP PIN CONTACT, COPPER, SILVER FINISH, 18-16 AWG WIRE, CA-BAYONET SERIES
RECTANGULAR POWER CONTACTS; Available until stocks are exhausted
Amphenol IndustrialAIC16-14P
CRIMP TERMINAL, FEMALE, 16-14AWG
Male stamped and formed crimp contact, size #16, delivered loose, tin pre plated
説明