Amphenol Sine Systems SC000014
MS3476 - Connectors Plug Electric Series 2 Crimp Type Bayonet Coupling 26482 Series II
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet1ページ10年前
Datasheet12ページ15年前
Datasheet44ページ12年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+3.28%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
関連部品
ITT / Cannon031-8717-022
Connector Accessory, 0.114in Min Cable Dia, 0.141in Max Cable Dia, Contact, Copper Alloy
ITT / Cannon192922-1470
CONTACT;SOCKET;22-20 AWG;T2P CONTACTS;STAMPED CRIMP; TRIDENT SER;GOLD FLASH;13 A
Connector Contact, skt, crimp Terminal Rohs Compliant: Yes |Itt Cannon 192990-0110
Amphenol IndustrialPT01SE-22-55SW(SR)
Conn Miniature Cylindrical SKT 55 POS Crimp ST Cable Mount 55 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceM39029/57-355
Contact Skt Crimp 24-28Awg Gold | Amphenol Aerospace M39029/57-355
説明
Copper Alloy Gold Plated 18 - 14 AWG Size 18 Crimp Socket Contact
Contact SKT Crimp ST Cable Mount 14-18AWG RockSolid™
Gold-plated brass contact. Socket 2.0mm, 14-18AWG.
Amphenol
Metric Connectors RockSolid 2.0mm Socket Contact