Amphenol Sine Systems MP16M23F
Circular Connector Contact, ecomate RM, Pin, Crimp, 16 AWG, 18 AWG
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ4年前
Upverter
Electro Sonic
element14 APAC
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-52.60%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
サプライチェーン
Introduction Date2015-06-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
EatonRC24M9K
Connector Accessory, 0.063in Max Cable Dia, Contact, Copper Alloy