Amphenol Sine Systems AT06-12SD
MS3476 - Connectors Plug Electric Series 2 Crimp Type Bayonet Coupling 26482 Series II
IHS
Datasheet2ページ7年前
Electro Sonic
Arrow Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+11.85%
サプライチェーン
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2009-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
TE Connectivity776437-1
Connector Housing, AMPSEAL, Plug, 12 Ways, 4.5 mm, AMP AMPSEAL Series Socket Contacts
TE Connectivity776533-1
TE Connectivity 776533-3 Connector Plug 12P 2 Row Male Shrouded Yellow 4.50MM
Rectangular Power Connector, 12 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Receptacle
Pin Header, Power, 3 mm, 2 Rows, 12 Contacts, Through Hole Straight, Micro-Fit 3.0 43045
Connector Wire to Board Header 12 Position 3mm Solder Right Angle Thru-Hole Tray
説明
Combination Line Connector, 12 Contact(s), Female, Wire Terminal, Plug
12-Way Plug, Female Connector with D Position Key
Automotive Connector Housing, AT Series, Plug, 12 Positions
Conn Housing M 12 POS Crimp ST Cable Mount Brown Automotive
Latch Lock,Plug 2 12pin Female Socket , 40.3mm*18.3mm*7mm
Housings (Wire To Board / Wire To Wire ) ROHS
Amphenol Industrial AT06-12SD 自動車用コネクタ
Female Cable Connector 12pol D-Key
Amphenol-Tuchel
12 Pos Plug D Key Socket 1420AWG
CONN PLUG 12POS 14-20AWG SIZE 16
Automotive Housing, Plug, 12Pos, Ip67; Product Range:At Series; Gender:Plug; No. Of Positions:12Positions; For Use With:Amphenol At Series Size 16 Automotive Socket Contacts; Connector Body Material:Thermoplastic Body; Ip Rating:Ip67Rohs Compliant: Yes |Amphenol Sine/tuchel AT06-12SD