Amphenol MS3450W24-12PW
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 5 POS Crimp ST Wall Mount 5 Terminal 1 Port
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet32ページ4年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 5 POS Crimp ST Box Mount 5 Terminal 1 Port , WITH contacts
Amphenol AerospaceMS3454W24-12P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 5 POS Crimp ST Jam Nut 5 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS3450W20-14P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 5 POS Crimp ST Wall Mount 5 Terminal 1 Port , WITH contacts
Amphenol AerospaceMS3452L18-11P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 5 POS Crimp ST Box Mount 5 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS3452W16S-8S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 5 POS Crimp ST Box Mount 5 Terminal 1 Port , WITH contacts
Amphenol AerospaceMS3450W36-6P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 6 POS Crimp ST Wall Mount 6 Terminal 1 Port , WITH contacts
説明
MIL Series Connector, 5 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
5015 Rr 2#4 3#12 Pin Recp Rohs Compliant: No |Amphenol Aerospace MS3450W24-12PW
CONN RCPT MALE 5POS GOLD CRIMP