Amphenol Communications Solutions L777SDA15POL2
Standard D Sub Connector, Sd Series, Da, Plug, 15, Steel Body, Through Hole
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet4ページ18年前
Datasheet1ページ12年前
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+12.72%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2007-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
関連部品
D Sub Connector, DB15, Standard, Plug, TS, 15 Contacts, DA, Solder
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Male, 0.109 inch Pitch, Solder Terminal, #4-40
Conn D-Subminiature PIN 15 POS 2.74mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
TE Connectivity1-1634219-2
AMPLIMITE HD-20 SERIES,15 WAY MOUNT PCB D-SUB CONN PLUG,2.77MM PITCH
AmphenolDLS2XS4AA35X
D-SUB 15-pos. Socket Solder Pin stamped Contacts Threaded rear spacer Quality class 3 UNC 4-40
AmphenolDLS1XP5AK40X
Conn D-Subminiature PIN 9 POS Solder RA Thru-Hole 9 Terminal 1 Port
説明
Conn D-Subminiature PIN 15 POS 2.74mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Male, Solder Terminal, Receptacle
Dsub, Stamped Signal 3A, Straight PCB Thru Hole, Back Insulator Plus Back Shell Height 6.0mm, 15 Pin, 0.38μm (15μin) Gold, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, 3.05mm (.120in) Clear Hole, Without Standoff&Boardlock