Amphenol Communications Solutions L717SDC37POL2R210
Connectors; D-Sub; Standard; 37P Size C Strt PCB Male D-Sub SD Series
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet1ページ10年前
Datasheet1ページ11年前
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
関連部品
D Sub Connector, DB37, Standard, Plug, TS, 37 Contacts, DC, Solder
Conn D-Subminiature PIN 37 POS 2.76mm Solder ST Thru-Hole 37 Terminal 1 Port
D Subminiature Connector, 37 Contact(s), Male, Solder Terminal
Conn D-Subminiature M 37 POS 2.77mm Solder Cup ST Panel Mount 37 Terminal 1 Port
Conn D-Subminiature M 37 POS 1.38mm Solder Cup ST Panel Mount 37 Terminal 1 Port
Conn D-Sub PIN 37 POS 1.38mm Solder Pot ST Panel Mount 37 Terminal 1 Port
説明
Conn D-Subminiature 37 POS Solder ST Thru-Hole Tray
DSUB STAMPED SIGNAL 3A STRAIGHT PCB THRU HOLE / AMPHENOL COMMERCIAL PRODUCTS
D SUB CONN, PLUG, 37POS, DC, PANEL;
Male Pins,Plug 2 37pin Steel,Tin Plated 5A