Amphenol Communications Solutions L717SDB25POL2
D Sub Connector, Standard, Plug, SD, 25 Contacts, DB, Solder
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet4ページ18年前
Electro Sonic
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
関連部品
Amphenol 25 Way Straight Through Hole Mount PCB D-sub Connector, Plug
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, Solder Terminal, Locking, Plug
D Sub Connector, DB25, Standard, Plug, TS, 25 Contacts, DB, Solder
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, 0.11 inch Pitch, Solder Terminal, Hole .12
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, 0.11 inch Pitch, Solder Terminal, #4-40
171 Series 25 Position DIP Solder Male D-Sub Connector
説明
Conn D-Subminiature PIN 25 POS 1.38mm Solder ST Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
D SUB CONN, PLUG, DB, 25POS, TH; D Sub Connector Type:Standard; Gender:Plug; Product Range:SD Series; No. of Contacts:25Contacts; D Sub Shell Size:DB; Contact Termination Type:Solder; Connector Mounting:Through Hole Mount
Dsub, Stamped Signal 3A, Straight PCB Thru Hole, Back Insulator Plus Back Shell Height 6.0mm, 25 Pin, Flash Gold, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, 3.05mm (.120in) Clear Hole, Without Standoff&Boardlock