Amphenol Communications Solutions DB25P064TXLF
D-Sub Cable Connector, Input Output Connectors, 25 Way Pin Solder Bucket, without Accessory
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet1ページ15年前
Datasheet1ページ16年前
Electro Sonic
_legacy Avnet
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-47.25%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2006-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
関連部品
AmphenolL717SDB25P
Conn D-Sub M 25 POS 1.38mm Solder Cup ST Cable Mount 25 Terminal 1 Port Tray
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, 0.11 inch Pitch, Solder Terminal, Locking
Conn D-Sub PIN 25 POS 1.38mm Solder Pot ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
AmphenolL777RRB25P
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, 0.109 inch Pitch, Crimp Terminal, Locking, Plug
TE Connectivity207464-2
CONN D-SUB HOUSING PLUG 25POS / Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position
説明
Conn D-Sub M 25 POS 1.38mm Solder Bucket ST Cable Mount 25 Terminal 1 Port Tray
D Sub Connector, DB25, Standard, Plug, FCI D, 25 Contacts, DB, Solder Cup
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, 0.109 inch Pitch, Solder Terminal, Hole .122
CONN D-SUB CABLEPLUG STRAIGHT SOLDER 25-CNTS METALFACE W/OUTACCESSORY
25 Position 2.76mm Solder Bucket ST Panel Mount 25 Terminal 1 Conn D-Sub
D Sub Connector, Standard, 25 Position, Plug; No. Of Contacts:25Contacts; Gender:plug; Contact Termination Type:solder; D Sub Shell Size:db; Product Range:d Series; Connector Body Material:steel Body; Contact Material:copper Alloy Rohs Compliant: Yes