Amphenol Communications Solutions DA15S064TLF
D-Sub Cable Connector, Input Output Connectors, 15 Way Socket Solder Bucket, without Accessory
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet1ページ15年前
Datasheet1ページ16年前
Electro Sonic
_legacy Avnet
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+15.54%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
AmphenolL77SDA15S
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD Series, 15 Contacts, DA, Solder Cup
AmphenolL77SDAH15S
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD, 15 Contacts, DA, Solder Cup
Amphenol Communications SolutionsL177RRA15S
Conn D-Subminiature SKT 15 POS 1.37mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
AmphenolL177HRE15S
D Sub Connector Housing, 15 Ways, High Density D Sub, DE, HR, Receptacle, SPCC Body
Accessories,D-Sub Tools &,Dust Cover,Hardware 15pin
説明
CONN D-SUB RCPT 15POS SLDR CUP / 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Conn D-Subminiature SKT 15 POS 2.74mm Solder Bucket ST Panel Mount 15Terminal 1Port
D Sub Connector, DB15, Standard, Receptacle, FCI D, 15 Contacts, DA, Solder Cup
CONN D-SUB CABLESOCKET STRAIGHT SOLDER 15-CNTS METALFACE W/OUTACCESSORY
2 Row 15 Position 2.74mm Socket Contact Unthreaded Solder Bucket D-Sub Connector
Amphenol ICC DA15S064TLF DSub Female Connector 15Pin Solder Unshrouded