Amphenol Communications Solutions 69830-010LF
Conn IDC Connector RCP 10 POS 2.54mm IDT RA Side Entry Thru-Hole Quickie® Tube
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet1ページ21年前
element14
在庫履歴
3か月間の傾向:
+3.10%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
関連部品
TE Connectivity1-215570-0
Conn IDC Connector M 10 POS 2.54mm IDT RA Cable Mount Reel
Amphenol Communications Solutions68120-010LF
Conn IDC Connector HDR 10 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Tube
Amphenol Communications Solutions69830-008LF
Board Connector, 8 Contact(S), 2 Row(S), Male, Straight, 0.1 Inch Pitch, Solder Terminal, Guide
TE Connectivity1-216791-0
Wtb Conn, Plug, 10Pos, 2Row, 2.54Mm Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 1-216791-0
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
Pin Header, Right Angle, Locking Leads, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 10 Contacts
説明
Quickie® DIL PCB, 2.54mm(0.100in), Through Hole, Straight, Double Row, 10 positions
Board Connector, 10 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Blue Insulator, Receptacle