Amphenol Communications Solutions 67013-019LF
Board Connector, 19 Contact(s), 1 Row(s), Female, 0.1 inch Pitch, Wire Terminal, Locking, Blue Insulator
IHS
Datasheet2ページ19年前
Master Electronics
Newark
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1995-12-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Amphenol Communications Solutions67013-018LF
Ffc/Fpc Connector, 18 Contact(S), 1 Row(S), Female, 0.1 Inch Pitch, Idc Terminal, Locking, Blue
Amphenol Communications Solutions67013-023LF
Conn Housing F 23 POS 2.54mmCrimp STCable Mount Blue BERG DUFLEX™
Conn Housing F 15 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Blue
TE Connectivity1-487769-3
Conn Housing RCP 15 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Package
HEADER CONNECTOR,CABLE MNT,RECEPT,16 CONTACTS,SKT,0.079 PITCH,CRIMP TERMINAL,LOCKING,WHITE
TE Connectivity1-487378-5
Conn Housing RCP 16 POS 2.54mmCrimp STCable Mount Black Package
説明
Conn Housing F 19 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount
DUFLEX HSNG SR .100-2P3S | Amphenol FCI (Amphenol CS) 67013019LF
Berg Duflex Housing, single row, 19 Position.
Duflex Hsng Sr .100-2P3s / Bag Rohs Compliant: Yes
CONN FFC/FPC RCPT HSG 19POS 2.54