Amphenol Anytek YK70A0403000G
Barrier Strip Terminal Block, 40A, 6mm2, 1 Row(s), 1 Deck(s)
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ6年前
TME
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
説明
CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.433"
YK- 70A- 4P BLACK - COMBINAT