Amphenol Anytek YK5011103000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet264ページ8年前
TME
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 11 1 6.35mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.374"