Amphenol Anytek YK4431433000G
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 14 1 8.26mm Barrier Terminal Blocks ROHS
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet1ページ1年前
Datasheet1ページ12年前
説明
YK-443- 14P Black ; "-/+" Combination type With Flange & W/O cover | Amphenol - Anytek YK4431433000G
CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.374"