Amphenol Anytek YK4032313000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet264ページ8年前
TME
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2018-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 23 1 9.53mm Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 23CIRC 0.325"