Amphenol Anytek YK3122503000G
Barrier Strip Terminal Block, 15A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet264ページ8年前
TME
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
-40閳╁剤+115閳 15A 250V Black 25 1 14.27mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRIP 25CIRC 0.3"