Amphenol Aerospace MS3475L14-19P
Conn Circular MIL-DTL-26482 PL 19 POS 14-19 Size PIN Contact Cable Mount
IHS
Datasheet1ページ24年前
JRH Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Arrow Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-44.55%
Introduction Date1994-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Plug
Amphenol AerospaceMS3476W14-19P
Conn MIL-DTL-26482 Circular PIN 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal Single Port
Circular MIL Spec Connector JAM NUT RECPT PIN CRIMP 19P SZ 20
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT06SE-14-19P(SR)(LC)
Circular MIL Spec Connector,Plugs Aluminum Alloy 7.5A , 61.29mm
Amphenol IndustrialPT06SE-14-19P(476)
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
説明
Circular MIL Spec Connector ST PLUG W/GROUNDING FNGERS PIN 19P SZ 20
Electroless Nickel Military MIL-DTL-26482Series II Non-RoHS Compliant Environment Resistant IP67 Circular Connector 24AWG 200C 7.5A 600V