Amphenol Advanced Sensors SC50F103V
Thermistor NTC 10k Ohm 2-Pin Radial Bulk
IHS
Datasheet1ページ26年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.90%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
0.050" Od Cap, Insulated Leads, 10K 0.1 C From 0 C-70 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors SC50F103V
THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
10k鎯 50mW 鍗0.1閳 NTC Thermistors ROHS