Amphenol Advanced Sensors SC30F103V
NTC Thermistor, 10000ohm, Chassis Mount
IHS
Datasheet1ページ11年前
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.35%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Thermistor NTC 10k Ohm 2-Pin Radial Bulk
0.032" Od Cap, Insulated Leads, 10K 0.1 C From 0 C-70 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors SC30F103V
THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
10k鎯 30mW 鍗0.1閳 NTC Thermistors ROHS