Amphenol Advanced Sensors NKA103C4AR2C
NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
IHS
Datasheet0ページ0年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2021-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Insulated Chip & Leads, 10K 2% @ 25 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors NKA103C4AR2C
Thermistor NTC 10KOhm 2% 2-Pin Radial Loose
THERMISTOR NTC 10KOHM 3435K BEAD
Harsh Enviroment 10000 ohm NTC thermister
10k鎯 鍗2% 鍗1% NTC Thermistors ROHS