Altech RUC-2012-26-5120-L
Altech RUC-2012-26-5120-L Industrial Relay, DPDT, 120VAC Coil, 16A, 250VAC/24VDC, RUC Series
Production
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-12-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
440V@AC 120V 16A Two Sets of Conversion: 2C (DPDT-Conversion) SOCKETABLE Power Relays ROHS
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 120V