Altech RM84-2012-25-5120
Altech RM84-2012-25-5120 Miniature Relay, DPDT, 120VAC Coil, 8A, 250VAC/24VDC, RM84 Series
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet8ページ12年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+6.95%
説明
440V@AC 120V 8A Two Sets of Conversion: 2C (DPDT-Conversion) Plugin Power Relays ROHS
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 120V