Altech R15-2012-23-1220-WTL
Altech R15-2012-23-1220-WTL Industrial Relay, DPDT, 220VDC Coil, 10A, 250VAC/24VDC, R15 Series
データシート
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1ページ6年前
説明
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V