Altech R15-1014-23-6220-KL
Altech R15-1014-23-6220-KL Industrial Relay, 4PDT, 220VAC Coil, 10A, 250VAC/24VDC, R15 Series
データシート
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1ページ6年前
説明
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 220V