Altech PIR6W-1PS-24VDC-R
Interface Relay Module, SPDT, 6A, 24VDC, Screw Terminal, Din Rail, PIR6W Series
データシート
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet2ページ20年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-11.72%
説明
Interface Relay, Spdt 24Vdc Input, 6A, 250Vac-24Vdc Rohs Compliant: Yes |Altech PIR6W-1PS-24VDC-R