Altech PIR2-120AC-00LV
Industrial Relay, Relay Socket Combo; R2 120VAC Coil, 12A, 250VAC/24VDC
データシート
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet79ページ12年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Altech PIR2-120AC-00LV Relay Socket Combo, R2 - GZM2, 120V AC Coil, 12A, 250VAC/24VDC, M93G Module
RELAY GEN PURPOSE DPDT 12A 120V