Altech PI85-24DC-M41G
Altech PI85-24DC-M41G Relay Socket Combination, RM85, 24V DC Coil, 16A, 250VAC/24VDC, DPDT
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet79ページ12年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-15.07%
説明
INDUSTRIAL RELAY, RELAY SOCKET COMBO; RM85 24VDC COIL, 16A, 250VAC/24VDC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 24V