Altech PI85-230AC-M93G
Altech PI85-230AC-M93G Relay socket combo; RM85 230VAC coil, 16A, 250VAC/24VDC
価格と在庫
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 230V