Altech PI84-24DC-M41G
Altech PI84-24DC-M41G Relay Socket Combination, RM84, 24V DC Coil, 8A, 250VAC/24VDC, DPDT
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet79ページ12年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+10.15%
説明
Relay socket combo; RM84 24VDC coil, 8A, 250VAC/24VDC