Altech PI84-120AC-M93G
Altech PI84-120AC-M93G Relay Socket Combination, RM84, 120V AC Coil, 8A, 250VAC/24VDC, DPDT
データシート
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet79ページ12年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-20.72%
説明
Active ROHS3Compliant 2013 Power Relay
Relay socket combo; RM84 120VAC coil, 8A, 250VAC/24VDC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 120V