Altech KET3100UL98
Altech UL98 Motor Disconnet Switch - Sheet Metal Enclosure Part Number: KET3100UL98
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1ページ6年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Introduction Date2025-02-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
NON-FUSIBLE DISCONNECT SWITCH, METAL, 3 P, 100A, BLACK HANDLE, UL98 SERIES
Altech KET3100UL98 Motor Disconnect Switch, Sheet Metal Enclosure, Black, 3 Poles, 100A, KET Series
Sheet Metal Encl. Switch, 3 Pole |Altech KET3100UL98
Mtr Discnct Switch - Sht Metal, 3 Pole, Black