Altech KEM3100UL98
Altech UL98 Motor Disconnet Switch - Polycarbonate Enclosure Part Number: KEM3100UL98
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1ページ6年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+54.05%
サプライチェーン
Introduction Date2025-02-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
NON-FUSIBLE DISCONNECT SWITCH, ENCLOSED, 100A 3 POLE, BLACK HANDLE, UL98 SERIES
Altech KEM3100UL98 Motor Disconnect Switch, Polycarbonate Enclosure, Black, 3 Pole, 60A, KEM Series
Polycarbonate Encl. Switch, 3 Pole |Altech KEM3100UL98
Switch KEM Active ROHS3Compliant Switch 100A 600V
Mtr Discnct Switch-Polycarbonate, 3 Pole, Black