Altech 56.OW69.1100C
Altech 56.OW69.1100C Safety Relay, 2 Output Contacts, 88.0- 176.0V, TUV/ UL/ cUL
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet2ページ12年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2014-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
SAFETY RELAY, OW5669,110V, 2CO CONTACTS, AGSN02+0.2UMAU, IP67
OW5669110V 2CO AGSN02+02UMAU IP6
Altech Safety Relay OA/OW 5669 with Output Contacts 2 and Rated Voltage of 110V. Voltage Range 88.0- 176.0V and Protection Rating of OA Version: IP 40, flow solder proof OW Version: IP 67, washable. Coil Resistance (10%)-> 18000Ω