Altech 56.OA11.0622S
Altech 56.OA11.0622S Safety Relay, 4 Output Contacts, 4.2- 8.4V, TUV/ UL/ cUL
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet2ページ12年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-20.00%
説明
Altech Safety Relay OA 5611 with Output Contacts 4 and Rated Voltage of 6V. Voltage Range 4.2- 8.4V and Protection Rating of IP 40. Coil Resistance (10%)-> 56Ω