Altech 2ATL5LB-F3F4-IO-230
Push Button Switch Operator 22mm Red/Green Illuminated Twin Touch I-O Marked Momentary 230V
Production
サプライチェーン
Introduction Date2023-04-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
Altech 2ATL5LB F3F4-IO-230 Twin Touch Metal LED Illuminated Operators, I-O Marked, 230 VAC, 22mm
PUSH BUTTON OPER. 22 MM, ILL., TWNTCH MOM, RED/GREEN, 230V, IO
Push Button, 22mm, LED illum., Twin Touch Metal, G