Altech 2ASL4LB-1-230
Altech 2ASL4LB-1-230 LED Metal Selector Switch Operator, Red, 230 VAC, 2 Position, 22mm
価格と在庫
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
ELECTROMECHANICAL SWITCH SELECTOR SWITCH INCLUDED LED BULB BULBHOLDER MOUNTING HARDWARE 230VAC 230VDC
Selec. Opr, 22 mm, Ill., 2 PosMaint. Red, 230V
Push Button, 22mm, LED illum., Metal, Red