Altech 2ALP6LB-024
Push Button Switch Operator 22mm Blue LED Illuminated Projecting Head Momentary 24V
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet3ページ0年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
関連部品
APEM 1223A2ULCSA SWITCH, PUSHBUTTON, SPST-NO, 8A, 250V
APEM1202A2
Switch Push Button N.C. SPST Round Plunger 8A 250VAC 24VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Round Plunger 3A 250VAC 24VDC Momentary Contact Panel Mount Screw
Switch Emergency Stop N.O./N.C. SPST/SPST Mushroom Button 5A 250VAC 250VDC 32N Screw Panel Mount
NKK SwitchesSB221TNO
Switch Push Button OFF (ON) SPST Round Plunger 3A 250VAC Momentary Contact Screw Panel Mount
Push Button Switch Operator 22mm Blue LED Illuminated Projecting Head Momentary 110V
説明
Altech 2ALP6LB-024 LED Illuminated Metal Projecting Operator, Blue, 24V AC/DC, 22mm
PUSH BUTTON, PANEL MOUNT, 4/0.5 A, NC+NO, SCREW, OVER 1 MILLION OPERATIONS
Push Button Oper. 22 mm, Ill. Proj. Hd, Mom, Blue, 24 V
Illuminated Pushbutton Operator Blue LED
CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM
Push Button, 22mm, LED illum., Metal, Blue