Altech 2ALP5LB-024
Push Button Switch Operator 22mm Amber LED Illuminated Projecting Head Momentary 24V
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet42ページ9年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
関連部品
Switches; Switch Type: Pushbutton Switch Rohs Compliant: Yes |Apem 810KMZQ
Round Plunger Momentary Contact DPDT -6.35 60000Cycles 30V 250V 60000Cycles 7A , 12.7mm*28.22mm
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
PUSHBUTTON SWITCH SPDT MOMENTARY 15A 8VDC PANEL MOUNT-THREADED
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
説明
Switch Access Momentary Operator Push Button Switch
PUSH BUTTON, PANEL MOUNT, 2500 V (1 MIN.), 10 A, NC, SHROUDED, HIGH/LOW,
Push Button Oper. 22 mm, Ill. Proj. Hd, Mom, Ambr, 24 V
Illuminated Pushbutton Operator Amber LED
CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM
Push Button, 22mm, LED illum., Metal, Amber